Гра на смерть: у Хмельницькому 6-класника розчавило бетонною плитою.

270

Гра на смерть: у Хмельницькому 6-класника розчавило бетонною плитою. Разом із друзями хлопчик грався у схованки на території закинутого гаражного кооперативу. Цегляна споруда недобудови рухнула. 12-річний учень 25 школи загинув одразу. Ще один хлопчик вже наступного дня звернувся за допомогою лікарів – його життю, на щастя, нічого не загрожує. А, от, його друга ховатимуть уже в вівторок.

Усе трапилось у неділю. В підобідній час діти пішли на закинуті гаражі – просто погратися. Стіна поїхала – бетонні плити накрили хлопчиків. 12-річний Кирило Чорний загинув на місці події.

Друг Кирила – також 6-класник, також Кирило, травмувався, утім, на щастя, не так серйозно.

В зв’язку із смертю 6-класника у школі траур.

Трагедія раптова, але очікувана. Принаймні так вважають місцеві. Жителі вулиці Лісова, що поруч із закинутими гаражами кажуть, серед розвалин – зажди людно.

Люди розповідають, гаражний масив тут – ще від Царя-Гороха.

Місцеві додають, розвалини посеред житлового сектору притягують збирають різний контингент: як і малечу для ігор, так і підоблікових елементів. Тут – небезпечно і завжди людно. Тому те, що сталося із Кирилом, вважають не випадком, а наслідком бездіяльності місцевої влади.

Хто справді винен у цій трагедії мають з’ясувати правоохоронці.

Кому саме належить гараж, котрий обвалився на хлопчика – наразі з’ясовує і міська влада. В департаменті архітектури пояснюють, тут важко звести кінці з кінцями. На початку 90-х землю виділяв район для Строммашини. Ділянки на пілприємстві віддавали працівникам – у приватні руки. Їх брали, продавали, переписували дітям і внукам. Кадастрових номерів на той час не було, а, отже, на встановлення істини знадобиться час. Так само зачекати доведеться і з впорядкуванням напіврозваленої території. Лише після трагічної загибелі хлопчика, над цим питанням задумались.

Незалежно від рішення, яке буде прийнято, дитячого життя не повернути. Кирило вже ніколи не підніметься цими сходами, не сяде за цю парту і не напише твір.