Грип наступає. Кількість хворих у Хмельницькому збільшується.

1068

 Найнебезпечніший вид грипу H1N1 атакує українців. Понад сто тисяч осіб в Україні вже захворіли. Є і летальні випадки: у Запоріжжі від грипу померла вагітна жінка, у Тернополі молодий чоловік, і ще двоє чоловіків у Житомирі. У Хмельницькій інфекційній лікарні з діагнозом грип перебуває понад два десятки подолян. Та лікарі кажуть – це тільки початок. 

 21 особа з діагнозом грип перебувають наразі в інфекційній лікарні Хмельницького. Лікарі кажуть, епідпоріг в області не перевищено, та це тільки початок.

 Вірус грипу H1N1 – найнебезпечніший штам цієї зими. Його ще називають – свинячим. Сама хвороба протікає важко – йде сильна інтоксикація організму, висока температура, нежить. Але основний ризик – це ускладнення, які виникають через неправильне лікування і пізнє звернення до медиків.

 Лікарі кажуть, єдиним дієвим методом вберегтися від грипу є вакцинація. Та якщо ви, з якихось причин, не хочете щеплюватись – намагайтесь дотримуватись елементарних правил гігієни: якнайчастіше мити руки, регулярно провітрювати приміщення та не перебувати довго у місцях скупчення людей. Якщо ж відчуваєте сильну слабкість та маєте жар – негайно звертайтесь до лікаря. Адже у лікуванні грипу вирішальними є перші дві доби. Якщо в цей період часу не отримати специфічного лікування – наслідки можуть бути непоправними.