Гуляти без страху повернутися зі штрафом. З 11 травня українцям дозволили відвідувати зони відпочинку та вуличні тренажери

186

Гуляти без страху повернутися зі штрафом. В Україні другий місяць триває карантин. З 11 травня Уряд його дещо послабив. Відтак,  українцям дозволили відвідувати зони відпочинку, вуличні тренажери та дитячі майданчики.

В Україні офіційно дозволено гуляти. 11 травня Уряд дещо послабив карантин. Нині у переліку дозволеного – відпочинок у парках, скверах, вільний доступ до вуличних тренажерів та дитячих майданчиків. Тож містяни, втомившись сидіти у квартирах, залюбки виходять гуляти цілими родинами.

Радіють від послаблення карантинних обмежень і місцеві спортсмени. Тепер вони на свіжому повітрі можуть продовжувати тренуватися.

Із цією думкою погоджується і пан Юрій. Каже, спорт просто не міг зашкодити здоров’ю містян. Навпаки, постійне лежання на дивані значно гірше позначається на загальному самопочутті.

До парку відпочити від телевізора і буденної клопітні прийшла і пані Галина. За довгий час жорсткого карантину вона нарешті може спокійно поспілкуватися із подругою і насолодитися усіма весняними барвами. Каже, сидіти вдома було просто нестерпно.

Містяни сподіваються що незабаром усі зможуть повернутися до звичайного ритму життя. І карантинні перипетії згадуватимуть зі сміхом у колі близьких.