Хмельмен розкаже школярам про історичні місця Хмельницького.

333

ВСЕ ВІДЕО НА НАШОМУ КАНАЛІ

 На екскурсію із супергероєм. Хмельмен з’явився лише пів року тому, але його одразу полюбили містяни. Його офіційні сторінки в інстаграмі та фейсбуці вже набрали кілька тисяч підписників. Він веселий, дружній та все знає про Хмельницький. Тому засновники унікального персонажу вирішили додати йому роботи. 

 Пів роки тому містяни познайомилися із супергероєм Хмельменом. Він з’явився нізвідки, але одразу привернув увагу всіх. Потім Агенція сталого розвитку презентувала комікс «Таємниці Хмельвіля». Він створювався за підтримки Українського культурного фонду. Мета розповісти про історію міста в зрозумілій формі для молодого покоління.

 Запропонований проєкт розрахований на широку авдиторію – дорослі, діти, школярі та туристи. Екскурсії відбуватимуться у цікавій, простій та невимушеній формі.

 Даний проєкт є учасником конкурсу Громадських ініціатив. Його вартість майже 117 тисяч гривень. За ці кошти вдасться щонайменше раз на тиждень протягом року проводити екскурсійні маршрути. На завершення проводитимуть вікторини, а потім даруватимуть брендовані сувеніри.