Хмельницький «Дозор»: городяни та влада міста незабаром зможуть стежити за кожним рухом тролейбусів та маршруток.

1229

ПІДВОДКА: Городяни та влада міста зможуть стежити за кожним рухом тролейбусів та маршруток. З нового року громадський транспорт обладнають сучасними GPS-навігаторами. Зробить це івано-франківська фірма «Дозор», котра допомагає успішно слідкувати за автівками  у 8 містах України, а нещодавно виграла тендер і у Хмельницькому. В профільному управлінні міської ради кажуть, контора має розроблену єдину програму, котра зрештою допоможе впорядкувати рух транспорту.

Рух маршруток, автобусів та тролейбусів незабаром можна буде відстежити. Громадський транспорт міста обладнають GPS-навігаторами. Зробить це івано-франківська фірма «Дозор». Нещодавно вона виграла відповідний тендер. В управлінні транспорту запевняють, нововведення стане корисним, як для пересічного хмельничанина.

Так і для міста в цілому. Перш за все, завдяки «Дозору» можна буде відстежувати порушення графіків перевізниками.

Дане питання сьогодні досить гостро стоїть в обласному центрі. Адже притягнути до відповідальності за збої в роботі, до прикладу, маршрутників практично неможливо. Бо нема як довести – був він на лінії вчасно чи ні. Серйозно контролювати рух приватних автівок можна буде з нового року – після проведення конкурсу – саме тоді «Дозор» облаштовуватиме маршрутки GPS-навігаторами. До того почне працювати з «Електротрансом».

Раніше їх було 5, кажуть в управлінні транспорту. Додають, це далеко не сприяло нормальному контролю перевізників.

Власне, незабаром усе зміниться. Від «Дозора», окрім можливості контролю за  громадським транспортом місто отримає й електронні табло на зупинках. На яких саме – в управлінні траанспорту ще не визначили.