Хмельницький молодіжний клуб розвитку підбив підсумки своєї діяльності за рік

961

Молодіжний парк, Грінфест, Арт-простір у школі і ще багато цікавого зробили за цей рік учасники хмельницького молодіжного клубу розвитку. Нині громадські активісти зібрались, аби підбити підсумки своєї діяльності та розповісти про плани на рік прийдешній.

Молодіжний парк, Грінфест, Арт-простір у школі і ще багато цікавого зробили за цей рік учасники хмельницького молодіжного клубу розвитку. Громадські активісти кажуть, здійснили цьогоріч 90% із того, що було заплановано. На наступний рік планів мають ще більше. Нині зібрались аби поділитись своїми успіхами та невдачами, та розповісти про нові проекти.

Найбільш обговорювані проекти місцевого клубу розвитку – це фестиваль Greenfest та створення молодіжного парку.  Фестиваль у Хмельницькому проходив вже вп’яте, і як кажуть організатори – цей захід завжди користується успіхом.

Що ж до молодіжного парку, то розмов навколо нього точиться чимало. Тим не менш, у клубі розвитку кажуть, цьогоріч вдалося зробити кілька важливих кроків, аби наблизити його створення. До прикладу, ще у квітні був проведений work shop, куди запросили більше 20 архітекторів з різних куточків України. Ці люди працювали у Хмельницькому три дні і за цей час створили проект візуалізації молодіжного парку. У клубі молодіжного розвитку вважають це своєрідною перемогою, хоч і переконують роботи ще багато.

Невдалим вважають активісти свій проект «PROбудись». Цим проектом вони хотіли долучити хмельницьку молодь до усіх процесів міста, щоб молоді люди розуміли, що і як відбувається в Хмельницькому. Щоб висували свої ідеї, яким чином можна зробити наше місто кращим та прогресивнішим. Та організатори кажуть, молодь хмельницького не надто зацікавлена у таких питаннях.

 Та незважаючи на такий сумний досвід, громадські активісти не падають духом і на прийдешній рік вже запланували багато нових ініціатив.

Безумовно не облишать і тему молодіжного парку, запевнив Степан Кушнір. Також хмельничани стовідсотково можуть очікувати наступного Greenfest’у.

Крім того, у клубі молодіжного розвитку продовжать працювати в напрямку енергоефективності міста. У 2018-му планують залучити до цієї сфери і підприємців. Продовжать співпрацю із навчальними закладами, суттєву увагу приділять учнівському самоврядуванню. І на завершення Степан Кушнір нагадав, що у квітні Хмельницький молодіжний клуб розвитку святкуватиме своє 5-річчя. Відкрив Степан і таємницю – швидше за все на той час громадська організація вже матиме іншого керівника.