Хмельницький попрощався із Миколою Неживим

361

Втрата для України. Восьмого  квітня в зоні проведення операцій об’єднаних сил  під час обстрілу наших позицій від вибухом снаряду був смертельно поранений хмельничанин Микола Неживий.  Сьогодні на головній площі обласного центру із Героєм Російсько-Української війни попрощалися хмельничани, побратими, та родичі.

Декілька сотень хмельничан, військові, побратими та родичі провели в останню путь загиблого на сході України Миколу Неживого. В кожного на очах були сльози та співчуття про втрату родині. Друзі загиблого  пам’ятають Миколу відважним та героїчним сином України.

Микола Неживий з перших днів війни пішов боронити Україну як доброволець. Попри кілька контузій та поранень незадовго до смерті підписав новий контракт на службу у Збройних силах України.

В останніх числах березня пан Микола ще побував в дома. За словами знайомих, він передавав свій досвід іншим молодшим військовослужбовцям

Віддати шану загиблому прийшло керівництво міста та області.

Попрощатися із героєм та захисником України прийшли і хмельницькі волонтери. Тетяна Юзепчук каже, кожна втрата українського захисника є не марною, адже вони роблять усе, аби життя більшої території України було мирним.