Хмельничани підкорили чемпіонат світу з самбо

815

Золото та бронза. Хмельничани підкорили чемпіонат світу з самбо. Турнір відбувся на початку листопада у сербському місті Новий Сад. Участь у змаганнях взяли понад 400 спортсменів з 30 країн світу. Честь української збірної захищали і хмельничани. Зі світового старту наші бійці повернулися з нагородами.

Найкраща нагорода – досягнення вихованців. Володимир Онищук – наставник Слави Сергійчука. Кілька днів тому його учень став чемпіоном світу з самбо. До старту хмельницького спортсмена готував тренер. Єдине, на чемпіонатВолодимир Онищук не їздив. Спостерігав за поєдинками онлайн.

Світовий турнір відбувся на початку листопада у сербському місті Новий Сад. Участь у змаганнях взяли понад 400 спортсменів з 30 країн світу. Честь української збірної захищавне тільки Слава Сергійчук, а й Влад Холод. Хмельничанин також повернувся з нагородами.

Правом боротися у великому фіналі Владислав поступився французу, який і став чемпіоном світу. У малому фіналі хмельницький самбіст здолав господаря змагань. Тим самим став бронзовий призером чемпіонату світу.

Попередньо на всеукраїнському турнірі Влад отримав путівку на світовий. А ось чемпіонат у Сербії для Влада став справжнім випробуванням. У своїх силах хмельничанин був впевнений, тож розраховував на медалі, втім, зізнається, на змаганнях такого рівня завжди не по собі.

Зараз Владислав Холод оговтується від чемпіонату, знову входить у тренувальну колії і готується до реваншу. У 2021-му буде відбірковий чемпіонат України. Хмельничанин буде боротися вже не серед юнаків, а серед юніорів. Планує стати першим та отримати перепустки на чемпіонати Європи та світу.