Хмельничани увійшли до складу збірної України з бойового джиу-джитсу

214

Те, що існує між двох ударів. 12 хмельничан увійшли до складу української збірної з комбат дзю-дзюцу. Попередньо наші бійці взяли участь у відбірковому чемпіонаті України серед дорослих та юніорів. У двох версіях, боротьба та повний контакт, спортсмени завоювали 11 нагород – два золота, три срібла та шість бронзових медалей. 12 хмельничан вибороли перепустки на чемпіонат світу у складі збірної України. Троє з них удостоїлися звання майстрів спорту міжнародного класу.

Секрет перемоги – у двох компонентах, бажанні тренуватися та бажанні вигравати. Це – формула успіху Олександра Горшечніка. Завдяки їй хмельничанин вже неодноразово підіймався на найвищі сходинки як українських, так і світових турнірів. Цього разу відзначився на чемпіонаті України серед дорослих та юніорів з бойового джиу-джитсу. У двох версіях, боротьба та повний контакт, став абсолютним чемпіоном.

На відбірковому турнірі Олександр Горшечнік виборов перепустку на чемпіонат світу з бойового джиу-джитсу у складі збірної України. Там, каже боєць, також буде непросто, адже суперники – сильні і українські, і закордонні.

До складу української збірної з бойового джиу-джитсу потрапив і Олександр Маноха. На відбірковому чемпіонаті у Києві хмельничанин виборов срібло та бронзу.

А загалом Хмельниччину на чемпіонаті світу з комбат дзю-дзюцу представлятимуть аж 12 спортсменів. Свої перепустки вони вибороли на відбірковому чемпіонаті. Наші хлопці завоювали 11 нагород – два золота, три срібла та шість бронзових медалей. Троє бійців отримали звання майстрів спорту міжнародного класу.

Тож хмельничани готуються до чемпіонату світу. Пройде він у столиці 19-го та 20-го жовтня. Усіх бійців прийматиме Київський палац спорту.