COVID-19: з 10 серпня Хмельниччина може перейти до жовтої зони

Жителі жовтої зони не зможуть відвідувати установи соцзахисту

1408

З 10 серпня можуть посили карантин у Хмельницькій, Рівненській, Чернігівській та Харківських областях, оскільки за минулий тиждень збільшилася динаміка інфікованих COVID-19.

«Як тільки область 5 днів поспіль перевищує один із чотирьох встановлених Урядом показників – зайнятість ліжок, охоплення тестуванням, коефіцієнт виявлення випадків або показник динаміки зростання, – кожен район цієї області отримує свій колір в залежності від внеску цього району в перевищення відповідного показника областю», повідомляє директор Київської школи Економіки Тимофій Милованов.

Київська школа Економіки займається аналітикою COVID-19 та  розробляє критерії, за якими області отримують зелений або червоний, або іншій колір.

Жителям жовтої зони забороняється: відвідування установ соцзахисту, в яких перебувають люди похилого віку. Також варто враховувати обмеження зеленої зони.

Жителям помаранчевої зони заборонена: діяльність хостелів, туристичних баз, і т.д.; діяльність розважальних закладів, ресторанів у нічний час; планові госпіталізації в лікарнях;  спортзали, фітнес-центри, заклади культури; прийом нових змін в дитячі табори; обмеження масових закладів: 1 людина на 20 квадратних метрів та не більше 100 людей. Також варто враховувати обмеження жовтої зони.

Жителям червоної зони не дозволена: робота громадського транспорту; відвідування закладів освіти; діяльність ТРЦ, кафе, ресторанів і усі обмеження, що враховані у помаранчевій зоні