Хмельницькі рятувальники дістали з Південного Бугу потопельника

Працівники Хмельницької комунальної аварійно-рятувальної служби виявили в Південному Бузі тіло людини

474

Напередодні, 19 травня, хмельницькі рятувальники дістали з річки Південний Буг тіло людини. Про це повідомило видання “День за Днем”.

Інцидент трапився близько 10:00. Потопельником виявився чоловік 1975 року народження. Комунальники дістали тіло з води та передали його правоохоронцям для проведення судово-медичної експертизи та встановлення причини смерті.

В ДСНС вкотре закликають громадян бути обережними під час відпочинку в теплу пору року, особливо – під час відпочинку на воді. Кожного року прихід тепла спонукає багатьох громадян відкривати купальний сезон. Здебільшого люди обирають найбільш зручний варіант – піти до найближчої місцевої річки, ставку чи озера. Однак “зручно” часто не перетинається з “безпечно”.

Статистика говорить сама за себе: в Україні з початку року, станом на 17 травня, з води дістали вже 48 потопельників, троє з яких – діти.

Читайте також: На Хмельниччині відкриють дитячий оздоровчий табір у заповіднику “Подільські товтри”

«У біль­шос­ті ви­пад­ків лю­ди ги­нуть на во­ді че­рез влас­ну не­обе­реж­ність, тож, ви­ру­ша­ючи до во­дойм, будь­те вкрай обач­ні та від­по­ві­даль­ні. Під час екс­тре­ної си­ту­ації од­ра­зу те­ле­фо­нуй­те за но­ме­ром «101», — на­го­ло­шу­ють у «Служ­бі по­ря­тун­ку».