Хмельницькі вогнеборці повернулися з Греції, де брали участь у боротьбі зі стихією вогню

Вчора, 16 серпня, на Україну з Греції повернувся загін рятувальників, у складі якого було і 10 вогнеборців із Хмельниччини

196

Рятувальники провели 10 діб важкої праці у боротьбі із вогняною стихією. 3 7 по 16 серпня вони допомагали грецьким колегам боротися із пожежами, які охопили увесь півострів.

Від початку робіт  зведений загін ДСНС  ліквідував окремі осередки пожежі на території  понад 19 тис. метрів, глибиною до 60 м, ліквідовано  низову та верхову пожежі, які також охопили чималі території. Вогнеборцями врятовано 2 населені пункти  Спатарі та Метохи, 27 житлових будинків, культову споруду, зерносховищ, 33 господарчі будівлі, притулок для собак, 54 вулики та стадо овець.

 

Крім того, неподалік міста Каматріадес надзвичайники врятували від вогню житловий будинок та 2 господарські будівлі, 13 вуликів та 23 га оливкового та інжирного саду.

 

Учора, 16 серпня літак з українськими надзвичайниками прибув до Києва, а вже сьогодні, 17 серпня, хмельницьких вогнеборців зустрічала Хмельниччина. До рятувальників із вітальним словом звернувся керівник ГУ ДСНС області Едуард Братко, який подякував надзвичайникам за надважку та героїчну працю, мужність, професіоналізм та готовність прийти на допомогу у скрутний момент навіть за кордоном.

Вогнеборці , за розпорядженням свого головного керівника, отримають необхідну кількість днів для відпочинку аби з відновленими силами стати на захист краю від небезпек.