Хмельницький із бюджетом. Депутати затвердили кошторис на 2021-й рік

196

ВСЕ ВІДЕО НА НАШОМУ КАНАЛІ

Хмельницький з бюджетом. Міські депутати зібралися на другу сесію. Серед більше ніж сотні питань порядку денного найголовніше – прийняття головного фінансового документу обласного центру.

Перша повноцінна передноворічна  сесія міської ради. Перед розглядом та голосуванням за головний фінансовий документ міста, обранці привітали двох нових депутатів. Вони потрапили у раду після того, як інші двоє склали з себе повноваження. Рокіровка відбулася в «Командв Симчишина»

14-тим питанням порядку денного був проєкт бюджету на 2021-й рік. Враховуючи всі пропозиції та доповнення за  це питання проголосували за кілька хвилин. До слова, кошторис схвалили одноголосно, кнопку «За»  натиснули 43депутати.

За словами міського голови, хоча сума бюджету більша на кількасот мільйонів гривень, ніж у 2020, проте він найгірший. Передусім через малі суми коштів, розрахованих на бюджет розвитку.

Про скруту у бюджеті говорить і заступник міського голови. На сферу житлово-комунального господарства цього року видатки менші.

Проте додаткові кошти на капітальні ремонти доріг надійдуть від акцизу з пального. Його Верховна Рада залишила у місцевих бюджетах.

Цього року до Хмельницького приєдналися понад два десятки сіл. Тому видатки збільшилися і через це.

Ухвалили депутати цілу низку різних програм. Вони стосуються підтримки та розвитку як жителів міста, так самого обласного центру.  Зокрема, це програма підтримки сім’ї, воїнів ООС,  економічного і соціального розвитку Хмельницької ОТГ.

Також депутати підтримали ініціативу страхування медиків. Загалом коштом міської ради від захворюваності на роботі буде застраховано майже тисячу лікарів.