Молодь Хмельницького може протидіяти глобальним змінам клімату.

658

Переповнення планети людьми, машинами та сміттям докорінно змінюють її.  З середини ХХ століття людство вперше почуло про глобальне потепління. А вже за кілька років лбди відчули його наслідки – урагани, землетруси та затоплення. З кожним роком ситуація погіршується. У Європейському союзі проблемам екології приділяють багато уваги. Хмельницька спільнота не лишається осторонь глобальних проблем. В рамках тижня сталої енергії в місті навчають молодь жити енергоефективно.

Земля задихається у лісових пожежах, з кожним роком пустелі збільшуються, а багато великих міст під загрозою затоплення. В Україні також відчутні наслідки глобального потепління. І вже за пів століття під водою може опинитися Одеса та Крим. Тому в рамках Днів сталої енергії хмельничанам розповідають, як цей процес сповільнити.

Також у Хмельницькому навчають сортувати сміття. До прикладу, ліцей №15 спочатку був утеплений та підлаштований під енергоефективну програму.Згодом для школярів встановили контейнери для сортування побутових відходів. Діти залюбки долучаються до ініціативи.

Науковці повідомляють, температура повітря до 2100 року підніметься на три з половиною градуси.

На цьому заходи до Дня сталої енергії не завершуються. Попереду відвідини термомодернізованих закладів міста, виставка арт-об’єктів зі сміття та Міжнародна Конференція.

 

" " " "