Хмельницький – перше місто , яке поринуло в атмосферу зимових свят. Підсумки тижня

717

Ялинкові прикраси, запашні смаколики і ароматний глінтвейн – вже тиждень як Проскурівська вбралася у різдвяно-новорічні вогні. Хмельницький – перше місто в Україні, що поринуло в атмосферу зимових свят. Цьогоріч святкова локація зазнала змін. Зону гулянь розширили, головну сцену перенесли, додалося торгових яток, а головну ялинку прибрали у яскраві кулі. 

 Тиждень тому у Хмельницькому офіційно стартував різдвяно-новорічий сезон. Тоді Проскурівська ледь умістила усіх охочих погуляти на святі. Нині ажіотажу немає. Тож можна добре усе роздивитися і розпитати. Продавці сувенірів кажуть, нині мода на усе натуральне. Тож більшість продукції з дерева.

 Символ наступного 2020-року – біла миша від 10 гривень. Утім, є і дорожчі варіанти.

 Поміж традиційних ялинкових прикрас і подарунків на ярмарку можна зустріти і ексклюзивні.

 За оригінальні авторські роботи ціни правлять відповідні.

 Окрім ексклюзивних іграшок на ярмарку можна посмакувати традиційною вуличною їжею.

 Попри традиційний асортимент, крамарі кажуть, рецептура наїдків особлива.

 Запивати усю смакоту пропонують глінтвейном. Його вибір на ярмарку вражає.

 За кухлик глінтвейну просять від 35 гривень, а шашлик – від 50 гривень за 100 грам. Крамарі кажуть, нині на ярмарку стало зручніше.

 Зміни до вподоби не лише торговцям, а і гостям ярмарку. Люди кажуть, атмосфера святкова, а ціни доступні.

 Водночас, крамарі кажуть, після гучного відкриття нині на ярмарку «штиль». Утім, ближче до вихідних тут очікують на оживлення торгів. Хмельницький – перше місто в Україні, що запалило ялинкові вогні. Ярмарок працюватиме майже два місяці, аж до Водохреща.