Хмельницький – під атакою грипу: семеро людей в реанімації

Серед госпіталізованих опинилась і вагітна жінка

10006

У Хмельницькому збільшилась кількість хворих на грип. Станом на 13 січня в інфекційній лікарні Хмельницькою перебуває 12 осіб з відповідним діагнозом.

Про це розповіло видання “Є”, посилаючись на інформацію отриману від головного лікаря інфекційної лікарні Оксану Піддубну.

У виданні розповідають, що станом на 13 січня, в інфекційній лікарні опинилося дванадцятеро громадян, у яких діагностували вірус грипу. При чому семеро з них потрапили в лікарню протягом минулих вихідних. Головний лікар розповідає, що в усіх хворих виявлено ускладнення у вигляді пневмонії. Семеро з 12 госпіталізованих потрапили в реанімацію. Серед них опинилася і вагітна жінка. В кожному із зафіксованих випадків було виявлено грип різновиду H1N1.

Дивіться також: Профілактика грипу . ОСНОВНИЙ ІНФОРМАЦІЙНИЙ ВЕЧІР ОБЛАСТІ 

Тим часом, Державна установа “Лабораторний центр МОЗ України у Хмельницькій області” повідомляє, що в період  з 6 по 12 січня у Хмельницькій області було зареєстровано 4010 випадків захворювань на грип. Це на 53 особи більше, ніж минулого тижня. При цьому госпіталізовано до лікарень області приблизно 166 осіб.