Хвиля мітингів прокотилася Україною

348

Хвиля мітингів прокотилася Україною. Вранці аграрії вийшли на основні автошляхи держави через можливе запровадження квот на імпорт мінеральних добрив. Певні, в. Міністерстві економіки діють в інтересах окремих бізнесменів, які хочуть нажитися на звичайних українцях. До загальнонаціональної акції долучилися і представники Хмельниччини.

Аграрії Хмельниччини вийшли на мітинг. На кордоні з Тернопільською областю мітингують проти запровадження квот на імпорт мінеральних добрив. Про такий намір напередодні оголосили в Міністерстві економіки.

Нині аграрії мають змогу вигідно купувати добрива за кордоном. Натомість раніше, кажуть, мирилися з умовами українського виробника, який реалізовує продукцію за завищеними цінами.

Квоти на імпорт мінеральних добрив лише посилить позицію олігарха, додають аграрії. Натомість звичайним фермерам знову доведеться переплачувати.

Такий мітинг відбувся у різних областях країни. Аграрії кажуть, це поки попереджувальна акція. Якщо в уряді до них не дослухаються – готові діяти більш радикально.