Кам’янець збунтувався проти посилення карантинних заходів у місті

Міська влада вважає, що посилення карантину лише збурить кам'янчан і заважатиме нормальній життєдіяльності міста

339

Кам’янець-Подільський збунтувався проти рішення обласної комісії ТЕБ і НС від 13 липня. У цьому рішенні  йшлося про посилення карантинних заходів в окремих містах і районах області. Зокрема, цим рішенням заборонені регулярні та нерегулярні пасажирські перевезення автотранспортом. Такі обмеження  запроваджені у Дунаївцях, Старокостянтинові та Кам’янці-Подільському. Крім того, під заборону потрапила також робота дитячих садків.

Проте міська влада Кам’янця-Подільського вважає такі обмежувальні  заходи  недоречними, йдеться у Facebook-акаунті міської влади. Адже люди все одно не припиняють роботу. А отже, зупинка роботи транспорту лише спричинить додаткові незручності.

Читайте також: Хмельниччина та COVID-19: кількість випадків захворювання зросла

Так само викличе незручності для працюючих батьків і зупинка дитсадків. Адже туди закуплені всі необхідні засоби гігієни, і зараз, у літню пору, садочки відвідує близько шести сотень юних кам’янчан.

Тому за підписом заступника міського голови,  голови міського оперативного штабу із запобігання поширення пандемії Василя Сукача був написаний лист-звернення до обласної комісії ТЕБ і НС із проханням переглянути рішення стосовно Кам’янця-Подільського.