Кінопродюсерка з Каліфорнії Ніка Фінч у журі кінофестивалю «Бруківка»

130

На Кам’нець–Подільському кінофестивалі «БРУКІВКА» в журі мжнародної програми буде визнана кінопродюсерка з Каліфорнії, родом з України.

Ніка Фінч (Вероніка Половко) – займається продюсуванням фільмів, рекламних роликів, кліпів та корпоративних проектів.

За освітою: бакалавр з ділового управління, Київський інститут бізнесу та технологій (2010-2015). Також закінчила Film Connection School, продюсування фільмів та створення сценарію (2017-2018).

Кар’єра Вероніки в фільм індустрії розпочалась ще в Україні де вона брала участь в різних кіно-проектах як кінопродюсер. У 2015 Ніка переїхала до Сан-Франциско для вивчення англійської мови де в 2016 році заснувала агентство в розважальній індустрії ART LAB AGENCY, яке співпрацює з видатними режисерами, кінематографами та знаменитостями в кіноіндрустрії.

У 2018 – 7EVER & SID WILSON (Slipknot) – «Wanna Be Younk» -“Кращий міжнародний відеокліп” – видана Асоціацією продюсерів України і Асоціацією менеджменту і аудіовізуальних прав, у 2017 – “Почесна нагорода за особисте досягнення”-  видана Асоціацією кіноіндустрії України і Асоціацією продюсерів України.

 

Подальші плани у кінопродюсерки, за її словами, – наполеонівські. Також, вона планує відзняти документально-соціальний фільм з відомими музикантами, такими як Metallica, KIss, Linkin Park і багато інших.