Книга – найкращий подарунок.

537

Книга – найкращий подарунок. Вже шість років поспіль у світі відзначають День дарування книги. Таке цікаве і корисне свято з’явилося завдяки Еммі Бродмур та її сина. Вона була власницею сайту дитячої книги в США. Спочатку вона просила знайомих долучитися до звичайного флешмобу і подарувати книгу. Та за три роки звичайна ініціатива знайшла підтримку у цілому світі.

Книга, як подарунок, завжди буде актуальною. Адже не має значення, що святкують – День народження, річницю подружнього життя чи народження дитини – для всіх знайдеться цікаве чтиво. Тим більше, кожного року  різноманіття жанрів та авторів у світовій літературі тільки збільшується. І починаючи з 2012 року усі книголюби почали відзначати Міжнародний день дарування книги.

Книги – замість квітів. Саме таке рішення прийняла пара закоханих людей. Вони пропонували гостям, які прийдуть на весілля, не витрачатися на пишні букети троянд, а купити книгу. Вони залишилися чудовою згадкою про найщасливіший день у житті кожної жінки.

За змістом книги можна виявити подяку, вдячність, любов, дружбу, співчуття чи симпатію.

З розвитком сучасних технологій вже давно з’явилися електронні книги. Туди можна вмістити цілу бібліотеку улюблених авторів. До слова, дарувати власні книги можна і незнайомим людям. Вже декілька років у містах України активно розвивається буккросінг. На сьогоднішній день офіційно такими послугами у світі користується півтора мільйони людей.