Комірне для тещі: нардеп із Хмельницького Руслан Стефанчук сказав, що поверне гроші, які отримав на оренду житла

Громадський рух "Чесно" оприлюднив інформацію, що Стефанчук винаймає квартиру у своєї тещі та їй сплачує гроші за оренду житла

1889

Громадський рух “Чесно” розкопав “компромат” на заступника голови Верховної Ради Руслана Стефанчука, пов’язаний із тим, що він одержує компенсацію на оренду житла у Києві. А насправді нардеп зі своєю сім’єю не винаймає житло у чижих людей, а проживає на квартирі у власної тещі.

Після гучного “викриття”  віце-спікер Руслан Стефанчук заявив, що він поверне зі своєї депутатської зарплати гроші за оренду тещиної квартири, які вже встиг одержати у Верховній Раді. Руслан Стефанчук навіть уже написав із цього приводу заяву на ім’я голови Верховної Ради Дмитра Разумкова, інформує “Українська правда”.

Водночас очільник парламентської фракції “Слуги народу” Давид Арахамія переконує, що Стефанчук одержував  компенсацію за оренду житла цілком законно, адже усім іногороднім депутатам  держава компенсує вартість проживання у столиці. Отже, Стефанчук одержував гроші на загалих підставах.

Дивіться також: Народні депутати України отримали першу зарплату

“Він завжди орендував. Він міг би зараз жити в готелі “Київ”, це було би дорожче. Ви б шось сказали? Не сказали. А зараз його намагаються покарати, за те що він правду написав? Це неправильно з точки зору етики”, – заявив Арахамія. При цьому він підкреслив, що Стефанчук “дуже порядна, інтелігентна людина”.

Арахамія пристрасно відстоював свого колегу по фракції, відмітаючи усі ймовірні закиди щодо непорядності Стефанчука.

“Знаєте, як раніше було би: він би просто вкрав 10 мільйонів, купив би особняк у Кончі Заспі, і сказав би: “мені не потрібна зарплата”, – заявив Давид Арахамія. І в чомусь він, таки, має рацію.