Коронавірус на Хмельниччині: оновлена статистика

Міськрада Хмельницького опублікувала оновлену статистику по коронавірусу станом на ранок 17 грудня

1097

ВСЕ ВІДЕО НА НАШОМУ КАНАЛІ

Станом на ранок 17 грудня на Хмельниччині від початку пандемії було зареєстровано та клінічно підтверджено 36609 випадків інфікування коронавірусною інфекцією SARS-CoV-2. Про це повідомили в оновленому статистичному зведені від Хмельницької міської ради.

Що стосується безпосередньо обласного центру, то тут вже зафіксовано 8946 випадків інфікування COVID-19, при чому з них 64 було зафіксовано протягом останньої доби. В той же час одужало вже 7826 громадян, 143 з яких за останню добу, та 180 людей, нажаль, не пережили ускладнення від інфекції.

Станом на сьогодні відомо 940 мешканців Хмельниччини, які лікуються від коронавірусу. З них 172 перебуває на стаціонарі.

Читайте також: На Хмельниччині коронавірус знову йде вгору

Так, в інфекційній лікарні наразі перебуває 123 хворих, п’ятеро з яких – діти.  За останню добу четверо громадян були госпіталізовані, двоє з яких з діагнозом COVID-19. Усі четверо мешканці обласного центру. Загалом в інфекційній лікарні Хмельницького перебуває 102 пацієнти з клінічно підтвердженою наявністю коронавірусу в їх організмі. З них 82 – мешканці Хмельницького. Також троє чоловік наразі перебувають із підозрою на коронавірус. З них двоє теж з Хмельницького.