Кредити для подолян: що пропонує ПриватБанк?

591

Квитки – сьогодні, оплата – поступово. Так, віднедавна кошти у будь-якому відділенні або у Приват24 можна отримати готівкою, а квитки на літак чи потяг – у розстрочку. Разом з тим, ПриватБанк понизив ставки на квадратні метри. Доступнішим став кредит на нове або вживане авто. Нещодавно програму підтримки підприємництва «КУБ» або «Країна Успішного Бізнесу» банк адаптував для розвитку сільського господарства. Так з’явився «АгроКУБ».

ПриватБанк розповів про новинки у кредитуванні. Так, нещодавно для своїх клієнтів фінустанова відкрила ще одну нову кредитну послугу. Фактично кошти у будь-якому відділенні або у Приват24 можна отримати готівкою і лише за 15 хвилин.

Якщо кошти – готівкою, то квитки на літак чи потяг можна у розстрочку. Фактично подорожуємо сьогодні, а оплачуємо впродовж 10 місяців. Окрім цього, ПриватБанк понизив ставки на квадратні метри.

Перший внесок – чверть вартості житла, термін кредитування – до двох десятків років. При цьому, що для первинного, що для вторинного ринків суми кредитування стартують від ста тисяч гривень.

Не лише іпотека, а й доступнішим став кредит на нове або вживане авто.

Програму підтримки підприємництва «КУБ», у рамках якої тільки на теренах області профінансовано понад півтисячі підприємців та суму 85 мільйонів гривень, ПриватБанк адаптував для розвитку сільського господарства. Так з’явився «АгроКУБ». Фактично особливими умовами кредитування з початку року на Хмельниччині вже скористалися 60 аграріїв. Разом з тим, кажуть у ПриватБанку, на досягнутому не стоятимуть, натомість прогресивні зміни впроваджуватимуть і надалі, адже, запевняють, працюють для свого клієнта.