Кубок, чемпіонат і прощання по-англійськи.

32
Футбольний сезон продовжує вирувати на Хмельниччині. В Кубку області за плечима 1/4-ї фіналу опинилось зразу три команди Премєр-ліги – ФК Хмельницький, “Случ” Старокостянтинів та “Фортеця” Кам.-Под. Дербі Дунаєвеччини в четверть фіналі де зустрінуться ФК “Епіцентр” Дунаївці та ФК “Крила Рад” ( саме так без приставки – “Студениця – 1” бо в одностороньому порядку прийнято рішення керівництвом “Студениці-1” про розєднання клубів і створення дієвої футбольної громадської організації на теренах Томашівки). Поважаючи дане рішення бажаєм успіхів у здійснені планів, зокрема – завершення реконструкції стадіону, екіпіровка команди ну і звичайно фінансового забезпечення. А, що до самого дербі то навряд чи воно получиться. Команда з районного центру якою опікується нардеп – Олександр Герега та місцеві футбольниі функціонери – Володимир Ігнатьєв та Микола Кулик вийшла, як говориться на пік спортивної форми змітаючи на своєму шляху всіх і вся! Я навіть не уявляю хто і що може помішати команді зробити дубль в обласному турнірі. 22 червня чергова перемога над “Фортецею” – 4:1
ФК “Крила Рад” у Першій групі веде боротьбу за вихід у фінальну пульку посідаючи третю сходинку в Групі “Південь”. Схоже на те, що після пятирічної перерви хлопці цієї команди будуть грати у фіналі обласної першості. Дві кубкові гри з ФК”Епіцентр” повині стати гарними уроками для даного футбольного клубу у досягненні мети у турнірному марафоні Першої ліги. А поки, що цими вихідними команда пропускала черговий тур, а тому має гру, як говорять в запасі.
В чемпіонаті Дунаєвецького району в групі “Південь” відбувся черговий тур, вихідною командою була “Міць” Міцівці, яка відповідно пропускала даний тур. Отже “Студениця – 1” в себе дома обіграла “Ниву” Лошківці 4:0; “Дружба ” Нестерівці поступилась Ганівці 1:2. Смотрицькі футболісти приймали команду з міста над Смотричем “Спортлідер” і також поступились 0:3. Беззаперечний лідер -“Спортлідер”, а ось боротьба за друге і третє місце обіцяє бути з інтригою.
Анатолій Кухаренко.