Кубок «Новатора»: хто став чемпіоном?

392

Кубок «Новатора» – 2019. У Хмельницькому відкрили новий футбольний сезон. Символічно, розпочали змагальний рік з турніру наймолодших гравців. Це – діти 2011-го року народження. Для більшості з них Кубок «Новатора» став першим серйозним стартом у спортивному житті.

Сьомий день народження – сьомий турнір. У Хмельницькому пройшов Кубок «Новатора» – 2019, яким, до слова, і відкрили новий футбольний сезон. Символічно, розпочали змагальний рік зі старту наймолодших гравців. Це – діти 2011-го року народження.

Відкривали новий сезон футболу десять команд зі всієї країни. Для більшості з них Кубок «Новатора» став першим серйозним стартом у спортивному житті.

Саме вінницький «Темп» і став чемпіоном сьомого кубку «Новатора». Для команди це – не тільки перший серйозний старт у спортивному житті, а й перший виїзд за межі своєї області та перша перемога.

Вже сьомий рік поспіль футбольними турнірами «Новатор» відзначає день  народження. Розпочинають святкування наймолодші, а далі передають естафету з року у рік.

Тож, через тиждень «Новатор» продовжить святкувати день народження. Тоді естафету переймуть діти 2009-го року народження.