Ледь дотягнули до кінця!  –  чергова сесія обласної ради не пішла.  

207

Заслухали звіт голови  та ледь зібралися після перерви  – відбулося пленарне засідання 25 сесії обласної ради. Ми пильніше придивилися до плідної депутатської діяльності і виявилося, що окрім обговорення і голосування – депутати буквально не випускають смартфони з рук: переписуються, дивляться відео, цікавляться цінами на пальне.  У такому режимі вдалося опрацювати близько 10 питань і піти на перерву. Після годинного відпочинку назад до сесійної зали повернулися не усі обранці.

У порядку денному понад півсотні суспільно-важливих для області питань, а сумувати обранці почали ще під час звіту голови обласної ради.

Одне слово, в депутатських  ложах вирує своє Інтернет-життя! Білосердечний  Володимир Федорчук спостерігає за запуском космічного шатла.

А поки пан Федорчук переймав іноземний космічний досвід, колега по партії Анатолій Атаманчук моніторив ціни на пальне.

Тим часом у лівому крилі зали Артур Фрідман від «БПП» теж не випускає телефона з рук.

Свободівець Анатолій Панчук теж не відриває очі від планшета.

В такому темпі без поспіху депутати опрацювали трохи більше ніж 10 питань, які стосувалися депутатських запитів, і пішли на перерву. Голова обласної ради за неуважність колег не образився.

Після перерви до зали повернулися далеко не усі.

Кворум вдалося утворити через півгодини очікування і лише з 5-ї спроби.

Далі працювали у звичному режимі. Злагоджено голосували, аж до питання про надання приватному акціонерному товариству «Майдан-Вильський комбінат вогнетривів» спецдозволу на користування надрами. Згоди не дійшли і знову пішли на 10 хвилинну перерву. Після відпочинку швидко без проблем опрацювали ще 18 питань. Баталії почалися під час вирішення долі Хмельницького аеропорта. Не могли дійти згоди через сонячну електростанцію на об’єкті. Зрештою, пункт про альтернативну енергетику летовища викреслили і проголосували схвально. До 46 питання ще був кворум, а от після депутати почали знову потрохи розбігатися. Утім,  зібравши рештки депутатського корпусу все ж дійшли фіналу засідання.