ЛІДЕР ВІТЧИЗНЯНОГО РІТЕЙЛУ НАГОРОДИВ ПЕРЕМОЖЦІВ ПЕРЕДНОВОРІЧНОЇ АКЦІЇ

74

Власне житло – за покупку в супермаркеті. Це стало можливим завдяки акції, яку провела мережа АТБ напередодні свят. Прості умови та хороші призи дозволили взяти участь великій кількості охочих. Щасливчика визначили уже перед святом Нового року.

П’ятнадцять сучасних телевізорів, тридцять роботів пилосмогів, сертифікати на знижки у відомих інтернет-магазинах. Ці та безліч інших приємних подарунків отримали українці, які взяли участь у акції  “АТБ вітає тебе!”. Достатньо було лише придбати товари на суму від 200 гривень та зареєструвати код із касового чеку. А от головний приз розіграли напередодні Новорічних свят. Це чек на значну суму, якої вистачить  на купівлю сучасного та комфортного житла — таунхаусу.

Аби реалізувати такий масштабний та яскравий проект в АТБ вирішили об’єднати шістнадцять брендів від чотирьох відомих виробників. А візитівкою акції став запальний ролик-сингл. У якому охоронець грає ковбасою на барабанах, а фея-касирка чаклує над будинком мрії. Станом на кінець року мережа АТБ присутня у 337-ми населених пунктах у всіх областях України. Де працюють понад 1300 супермаркетів. На полицях дискаунтерів цієї торгової мережі більше 3,5 тисяч товарів.