Ліквідація старих районів внесла зміни і до структури поліції

113

Ліквідація старих районів внесла зміни і до структури поліції. В обласному управлінні поінформували, як діятимуть нові територіальні підрозділи. Найбільш чисельним буде Хмельницьке районне управління – 952 людини. У двох інших – працюватиме трохи більше як чотири сотні поліціянтів. Які ще зміни очікують правоохоронні органи?

Новий адміністративний  розподіл – нова модель діяльності. Поліція на брифінгу поінформувала, як буде створений єдиний безпечний простір. В області з’явилось три районних управління поліції – відповідно до новостворених районів. А суть змін – максимально охопити штатом усі території громад.

Частину колишніх будівель райуправлінь задіють структуровані служби. Зокрема, ювенальна превенція та підрозділи поліцейських офіцерів громади входять у підпорядкування апарату управління, проте нестимуть службу в Красилові. Так само працюватимуть підрозділи дізнання.

Розповіли на брифінгу і про статистику правопорушень за минулий рік. Поліціянти кажуть, в середньому на лінію 102 за добу надходить понад сімсот викликів. На реагування на звернення у працівників управлінь йде в середньому 15 хвилин.

Реєстрація повідомлення займає в середньому хвилина і вісім секунд. Відзначили поліцейські і позитив для себе – кількість скарг на неналежне реагування зменшилась. Це пояснюють покращенням довіри до поліції.


Widget not in any sidebars