Лояльні ціни в АТБ

112

Після новорічних свят українці помітили, що на харчування йдуть все більші суми. Ціни на продукти невпинно ростуть. Причина цілком очевидна – вже рік в Україні діють карантинні обмеження.  Виробники та постачальники зазнали збитків – тому змушенні підвищувати ціни. Це стосується як вітчизняних товарів, так і імпортних. Проте у громадян є можливість купувати якісні товари не витрачаючи зайвого.

Найбільша торговельна мереже країни «АТБ» пропонує мільйонам українців не відмовляти собі в улюблених продуктах як українських виробників, так й іноземних. Компанія працює на українському ринку вже більше як чверть століття і займає лідируючі позиції за багатьма показниками. А головне – дотримується помірної цінової політики.

Вартість будь-якого товару на прилавках «АТБ» нижча за середньо ринкову на 10-15%, а постійні акції «Товар тижня», «Товар дня» дозволяють заощаджувати на купівлі товарів до 40%. І це стосується навіть імпортної продукції. У таких маркетах можна придбати смачні польські ковбаси або ароматну мелену італійську каву за невеликі гроші, що цілком доступно для української родини з середньомісячним доходом.

В «АТБ» заробляють не на вартості товару, а на обсягах його реалізації. За підсумками минулого року товарообіг мережі становить 149,8 мільярдів гривень. За непростий 2020-тий рік він плановано збільшився на 18%. «АТБ» працює без посередників, має власну розгалужену логістичну структуру, а також багато продуктів власних торгових марок – що дозволяє компанії не завищувати ціни. Зараз на прилавках кожного із супермаркетів торговельної мережі представлено більш ніж 3,5 тисяч найменувань товарів.

Сьогодні «АТБ» є лідером галузі роздрібної торгівлі, кількості магазинів, географії присутності, обсягу сплачених податків, числа клієнтів. Щодня магазини мережі в 24 областях України відвідує більш як 4 мільйониосіб, які вже оцінили можливість купувати якісні продукти та суттєво заощаджувати свої кошти.