Людні вулиці, переповнені ресторанні тераси та дитячі майданчики. Це Тернопіль сьогодні

74

Масово ходять без масок, а літні тераси переповнені. Так відреагували на помякшення карантину у Тернополі. Чому люди вмить забули про заходи безпеки та як відновлюють свою роботу кавярні ?

Людні вулиці, переповнені ресторанні тераси та дитячі майданчики. Це Тернопіль сьогодні. І він майже без масок та рукавичок, здавалося б безпечний, і про епідемію коронавірусу усі забули. Та обмеження все таки діють. Як сприймають карантинний режим тернополяни йдемо дізнаватись. Хтось на повну використовує послаблення умов, а хтось готовий потерпіти ще. Пані Анна вважає, що карантин то серйозна справа, а тому вона досі носить маску та рукавички.

Натомість тернополянка Наталя послабленню умов карантину радіє. Вона має сина, зізнається вдома втримати його було важко, зараз же – можна гуляти в парках та на дитячих майданчиках.

Є такі, хто більше переживає за бізнес і фінансову сторону. Зізнаються, жити 2 місяці без роботи, не виходячи з дому було важко. Тепер же, з пом’якшенням умов карантину, зокрема на місцевому рівні відновили роботу стоматологій, салонів краси, книгарень, магазинів з побутовими товарами, а також продовольчих ринків. Усе це, переконують тернополяни – є просто необхідним.

З’ясувати як вплинули зміни в карантинному режимі на бізнес – йдемо в одну з кав’ярень міста. Тут кажуть, готові працювати, дотримуючись усіх вимог Уряду, і за всіма правилами зустрічають клієнтів. У заклад можна заходити по одному, на вході бачимо засіб для С0089 дезінфекції та офіціантку в масці та рукавичках.

Та якщо у закладах громадського харчування про тернополян і їхній захист дбають підприємці, бо несуть за це відповідальність, то те, що люди забули про маски і рукавички – факт. Самі ж люди зізнаються, що змирились фактом епідемії, і тепер вже не так страшно як було у перші тижні, та берегти себе треба.