Люди пропонують ідеї, агенція розвитку шукає фінансування. На Хмельниччині стартував конкурс проєктів

127

ВСЕ ВІДЕО НА НАШОМУ КАНАЛІ

Агенція регіонального розвитку шукає креативні ідеї. До 25 січня там запрошують подавати заявки на конкурс. У темі учасників не обмежують – це може бути благоустрій території чи освітня новація. Головне – цікавий проєкт та чітке бачення результатів.

Шукаємо людей із креативним мисленням! В області агенція регіонального розвитку розпочинає конкурс цікавих проєктів. Тема будь-яка, та головне – реальність при її втілення та новизна задумки.

З усіх поданих заявок в агенції оберуть 5, одну з яких консультанти забезпечать повним інфосупроводом та допоможуть втілити проєкт у життя. Адже часто цікаві задумки так і живуть в головах авторів – або нема грошей, або грамотної підтримки.

Агенція уже кілька років успішно втілює проєкти із органами місцевого самоврядування та громадами краю. На часі – пошук активних жителів, що хочуть розвивати та змінювати Хмельниччину.

А ще в агенції кажуть, жодна із цікавих заявок не залишиться поза увагою.

Триватиме конкурс до 25 січня. Для цього потрібно заповнити просту форму та коротко описати суть. Оголошення переможців відбудеться першого лютого.