Майже мільйон – у кишеню: у Центрі культури зникло обладнання

870

Майже мільйон – у кишеню: у Центрі культури зникло обладнання. Такий висновок комісії обласної ради. Там вже готують заяву в поліцію щодо розкрадання державного майна. Під підозрою посадовців – директор структури Андрій Клименко. Адже саме він – та людина, на якій і числилися матеріальні цінності. Де подівся новий лед-екран, вартістю у понад 400 тисяч та навіщо Центру культури новесеньке барбекю?

Попереднє обстеження наявності дороговартісної апаратури, а, на секундочку, лише сам лед-екран влетів бюджету у 420 тисяч, представники обласної ради, кажуть, здійснили іще минулого тижня. 4 лютого в центрі його вже не виявили. Кажуть, тоді директор переконував – лед-екран на збереженні в гаражі у товариша.

Наразі її вже завершили. І лед-екран, як виявилось – то не єдине, що «миші з‘їли». Загальна втрата обладнання затягує на 900 тисяч гривень.

Ноутбук – то ще одна одиниця техніки, котрої не дорахувалися комісійно. Його, до слова, придбали не так давно – спеціально на вимогу директора. І це при тому, що сам Центр культури – не в кращому стані. Бухгалтерка підприємства зізнається, була проти такої дороговартісної покупки.

Зважаючи на таку позицію, нещодавно Андрій Клименко зробив у центрі ремонт. Коштів, щоправда стало лише на власний кабінет та приймальню.

Підлога рипить, а в Центру тепер є власний мангал, точніше барбекю. Його також придбали на вимогу директора. Заступник з господарської частини зізнається, коли побачив його на подвір’ї, був відверто здивований господарським рішенням керівника.

Насправді тим, що відбувається в Центрі культури щиро здивовані і в профільному департаменті обласної державної адміністрації. Кажуть, про те, що відбувалося не знали. До того, переконують, функція контролю за майном не їхня.

До слова, з законом в Андрія Клименка – давно вже – нечисто. В єдиному реєстрі боржників на ньому аж 9 виконавчих проваджень. Колеги натякають, усе – через борги. Їх керівник гасив із заробітної плати.

Прокоментувати ситуацію ми просили і у самого Андрія Клименка. Як виявилось, він – на лікарняному. Директор занедужав ледь не одразу після першої перевірки.

Говорити після про зниклу техніку Андрію Клименку, скоріше за все доведеться із правоохоронцями. Адже в обласній раді уже готують заяву в поліцію. Тож, далі буде. Щодо зниклого екрану, то, подейкують, він у ломбарді.