Міністр охорони здоров’я відвідав лікарні Хмельниччини

76

Надбавки лікарям, які працюють із хворими на коронавірус, виплачуються вчасно та без затримок. Про це під час робочого візиту на Хмельниччину заявив міністр охорони здоров’я України Максим Степанов. Очільник відомства відвідав ряд медзакладів в області, зокрема побував у Старокостянтинівській центральній районній лікарні.

Старокостянтинівська центральна районна лікарня є одним із опорних закладів охорони здоров’я в боротьбі із коронавірусною інфекцією. Наразі тут  розгорнуто сто ліжкомісць – виключно для пацієнтів із COVID-19.

За словами Максим Степанова, лікарі свої надбавки щодо лікування хворих з коронавірусом отримують вчасно та в повному обсязі. Та зазначає, потрібно збільшити оснащення лікарень. За деякими пунктами ми відстаємо від європейських клінік удесятеро.

Центральна районна лікарня Старокостянтинова зараз може прийняти близько сотні пацієнтів. Директорка закладу запевняє, лікарів та іншого медичного персоналу як не як  вистачає. Якщо кількість хворих ще зросте – із кадрами будуть проблеми.

В рамках візиту Максим Степанов відвідавХмельницьку обласну лікарню та ряд відділень у медзакладі.