Міська рада виділила гроші, щоб обстежити зсув ґрунту під будинком на Озерній

З бюджету виділили 100 тисяч гривень

286

В ході чергової сесії Хмельницької міської ради депутати прийняли рішення ретельно обстежити прибудинкову територію по вулиці Кармелюка 4/2, де нещодавно трапився зсув ґрунту. Про це повідомляє видання “НГП”.

Ініціатором внесення відповідних змін до міського бюджету на 2020 рік став депутат міськради Віталій Діденко. В ході сесії керівництво обласного центру прийняло рішення виділити додаткові 100 тисяч гривень на проведення обстежувальних робіт.

Нагадаємо, що інцидент трапився 19 серпня в мікрорайоні Озерна на території житлового комплексу “Чайка”. Прямо біля багатоповерхового будинку вранці стався зсув ґрунту, що не на жарт налякало місцевих жителів. На якийсь час людей навіть поселили в міських готелях, щоб запевнитись що їм нічого не загрожує. Експерти схиляються до того, що причиною зсуву стали будівельні роботи, які проводилися поруч.

Читайте також: Життя над прірвою – у Хмельницькому проти ночі під новобудовою стався зсув грунту

У зв’язку з цим мер Хмельницького Олександр Симчишин  виклав своє бачення подальшого розвитку цієї ситуації. Так, згідно плану Симчишина, міськрада повинна замовити експертну оцінку стану ґрунтів на прибудинковій території по вулиці Кармалюка, 4/2 та усіх навколишніх будинків. Окрім цього міська рада ініціює перед ДАБІ спільне разом з іншими службами обстеження усіх будівництв з дозвільними документами, де є небезпека зсуву ґрунтів, і звертається із заявою про злочин до правоохоронних органів для розслідування ситуації.