Міськрайонний суд у Хмільнику

550

Підтримувати порядок у храмі Феміди, оберігати усіх учасників судового процесу та охороняти приміщення, – все це щоденно роблять співробітники Служби судової охорони. Аби завжди залишатися у формі та бути напоготові – вони навчаються тонкощам своєї професії. Днями на базі Хмільницького міськрайонного суду вишкіл пройшли співробітники двох областей – Вінницької та Хмельницької.

Місце зустрічі – міськрайонний суд у Хмільнику. На співробітників двох територіальних управлінь – Хмельницького та Вінницького чекає вишкіл із взаємодії. І хоча подібний досвід уже мають, нічого не беруться прогнозувати.

До навчань залучили по 2 десятки співробітників з кожної сторони. Запросили поліцію та вогнеборців. На місці працюють і медики. Командування роздає останні настанови і натякає – чекайте на «сюрпризи».

Задум навчань добре знайомий співробітникам Служби судової охорони. Суд блокують молодики. Завдання охоронців Феміди вгамувати їх та передати у руки правоохоронців.

Події і справді розгортаються із шаленою швидкістю. У залі судового засідання також не спокійно. Охоронці виводять суддю у внутрішній двір, але й там чатує небезпека.

А ось власне нова ввідна, яку підготувало командування Вінницького теруправління. У хлопців летить граната, на щастя – вона не справжня. Це і є перевірка на концентрацію уваги та злагодженість дій.

До роботи беруться медики. Їхнє завдання сьогодні – зупинити кровотечу. Поранених багато.

Пожежники тим часом уже загасили умовне полум’я та рятують відвідувачів суду, які наковталися диму.

Для співробітників двох територіальних управлінь – це перший досвід подібної взаємодії. Цього дня вони відпрацювали зіткнення із натовпом, відбиття атаки на храм Феміди, евакуацію судді, дії під час пожежі та порятунок поранених. Основний наголос при цьому було зроблено не лише на індивідуальну підготовку, а саме на командну роботу. Командування побаченим задоволене.

Чіткість і злагодженість дій охоронців Феміди ще раз продемонструвала, що вони готові захищати правосуддя. За будь-яких умов 24/7!