МНС-ники радять жителям Хмельниччини не випускати з дому дітей: може трапитись біда

Оскаженілий вітер, що розгулявся сьогодні в нашому регіоні, створює небезпеку на вулицях

282

Служба з надзвичайних ситуацій звернулась до жителів Хмельниччини та гостей нашого краю із попередженням. Сьогодні в нашому регіоні зчинилася сильна вітряниця. Подекуди пориви вітру сягають 20 метрів за секунду.  Такий поривчастий вітер створює неабияку небезпеку для здоров’я і, навіть, життя людей.

Адже стихія може трощити гілки дерев, зривати дахи та інші конструкції. Тому працівники МНС радять триматися подалі від потенційно небезпечних об’єктів. Не стійте під деревами та лініями електропередач. Не зупиняйтеся поблизу рекламних щитів  та інших об’єктів, які може зірвати або пошкодити вітром. Без нагальної потреби не виходьте з дому.

І найголовніше: не випускайте сьогодні з дому дітей! Займіть їх якимось домашніми справами, зацікавте грою, приділіть їм більше уваги, зрештою, дозвольте подивитися улюблений серіал або пограти на компютері. Ліпше нехай вони проведуть цей небезпечний час удома, під рідним дахом, аніж потраплять у якусь біду.

Читайте також: Чому під час грози не можна приймати душ і мити посуд?

До речі, на вечір синоптики обіцяють іще сильніші пориви вітру, що сягатимуть в окремі моменти 22 метрів за секунду. Тому будьте дуже уважні, бережіть себе та оберігайте своїх близьких.