«Молодий правник області» у Хмельницькому

138

 Креативний, ерудований та професійний. У Хмельницькому визначили молодого правника краю. Обласний конкурс управління юстиції проводить вчетверте. Щороку, кажуть, його рівень зростає. Охочих позмагатися також більшає. У 2019-му, до прикладу, на звання молодого правника претендували 14 учасників. Виграв тільки один. 

 Це інтерв’ю ми записали минулого року. Тоді Юлія Салдан стала переможницею третього правника області. За рік, каже дівчина, багато що змінилося.

 Цього року Юлія вже не учасниця, а журі конкурсу. Обирати кращого, зізнається, так саме важко, як і боротися за перемогу.

 Конкуренція, драйв та гарячі дискусії. Так коротко можна описати цьогорічний конкурс. На його першому етапі резюме подавали 14 кандидатів. До фінальної стадії дійшли тільки 8, а до суперфіналу – лише 5.

 Обласний конкурс управління юстиції проводить вже вчетверте. Щороку, кажуть, його рівень якісно зростає. Охочих позмагатися також більшає.

 Цього року «Молодий правник області» стане новим етапом у житті Олександра Дзюбака. Саме він став переможцем 2019.

 Поєднання знань, досвіду та активності для Олександра стало запорукою перемоги. Ці якості йому знадобляться і в майбутньому, адже пан Дзюбак мріє стати суддею загальної юрисдикції.

 І Олександр Дзюбак, і Юлія Салдан – переможці минулого та цього років – представники апеляційного суду. У 2020-му, запевняють, марку триматимуть. У свою чергу, юстиція Хмельниччини обіцяє, ювілейний конкурс буде ще цікавішим.