Монологи війни знову прозвучать у Хмельницькому.

232

 Монологи війни знову зазвучать у Хмельницькому. І якщо минулого разу головними героями були реальні бійці, які ділились своїми історіями під час перебування на фронті, то цього разу говоритимуть жінки. Жінки, які зазнали втрати своїх рідних та коханих чоловіків. Вони розкажуть про те, про що зазвичай мовчать або говорять пошепки із найріднішими.

 Вже вдруге у Хмельницькому зазвучать «Монологи війни». Минулого року свої історії розповідали бійці-учасники АТО та волонтери. Цьогоріч заговорять жінки.

 Жінки ділитимуться своїми переживаннями, горем та розкажуть, як вдалося впоратись із втратою рідних. І чи вдалося взагалі. Учасники вистави кажуть, «Монологи війни» – це вшанування пам’яті кожного, хто поклав життя за Україну.

 Однією з учасниць «монологів» буде дівчина Ганна, яка втратила брата на російсько-українській війні. Вона каже, що й досі відчуває його присутність і впевнена він завжди поруч.

 «Монологи війни» – це не просто вистава. Це своєрідна реабілітація для воїнів та їх рідних. Адже на сцені їм доводиться відкриватись та переступати бар’єр мовчання.

 З місцем проведення вистави ще визначаються, а дату вже обрали: «Монологи війни: жінки» відбудеться 20 лютого 2020 року.