На Дністрі ледь не втопився 43-річний чоловік

На щастя, потопельника помітили вчасно

349

Кожний купальний сезон потребує від рятувальників особливої пильності та готовності. Останнім часом у Хмельницькій області трапилось  уже немало інцидентів на воді. На жаль, багато подібних випадків закінчуються трагічно, проте надзвичайники продовжують сумлінно виконувати свої обов’язки і це приносить  плоди.

Так, черговий випадок із потопельником у Хмельницькій області, на щастя, скінчився благополучно. Інцидент трапився вчора, 12 липня, на річці Дністер неподалік від смт Стара Ушиця у Кам’янець-Подільському районі. Приблизно о 22:30 на номер служби порятунку “101” надійшло повідомлення, що 43-річний чоловік знаходиться далеко від берега і потребує допомоги. До служби порятунку звернулися друзі потерпілого.

Отримавши повідомлення, працівники водолазно-рятувального відділення загону спеціального призначення оперативно прибули на місце події. Вони ще з берега побачили потопельника, після чого дісталися до нього на човні та витягли з води. Потопельнику надали першу допомогу і доставили на берег, де його вже очікувала карета “швидкої допомоги”.

Читайте також: У Кам’янець-Подільському районі вода забрала життя чоловіка

На щастя, з-поміж безлічі подібних інцидентів, цей   скінчився для потерпілого лише  переляком. Одначе так щастить не всім. Тому слід ще раз наголосити, що під час відпочинку на воді, потрібно дотримуватися елементарних правил безпеки, бути дуже обережним та ні в якому випадку не лізти купатися напідпитку. Навіть якщо ви випили небагато та почуваєтеся абсолютно тверезими.