На Хмельниччині Дністер ледь не забрав життя любителя водних прогулянок

Чоловік один відправився ввечері покататись на гідроциклі

417

На Хмельниччині ледь не загинув 32-річний чоловік, який відправився покататись на гідроциклі. Учора після дев’ятої вечора рятувальникам зателефонувала стурбована жінка, яка повідомила, що її чоловік не повернувся з водної прогулянки, йдеться у повідомленні прес-служби обласної ДСНС.

Як з’ясувалось, чоловік вирішив покататись  по Дністру на гідроциклі в районі села Устя. На водну прогулянку він вирушив сам і до вечора не повернуся.

Тим часом, дружина, не дочекавшись чоловіка, забила на сполох і зателефонувала надзвичайникам.  Ті негайно вирушили на рятувальному човні шукати чоловіка. На щастя, бійці водолазно-рятувального відділення виявили його посеред річки живим та неушкодженим. Чоловік був у воді поряд зі своїм гідроциклом.

Як з’ясувалось, його плавзасіб зламався прямо посеред акваторії Дністра, у найширшому місці. Гідроцикл перестав заводитись. Рятувальники забрали любителя водних прогулянок до себе на човен, а також відбуксирували до берега його зламаний гідроцикл. Добре, що все так обійшлося.