На Хмельниччині нічна крига скувала лебедину пару

Птахи могли загинути, якби люди не прийшли на допомогу

213

На Хмельниччині, в Ізяславі, людям довелося терміново визволяти з крижаної пастки лебедину пару, йдеться у повідомленні обласної ДСНС.

Нічний мороз скував кригою річку Горинь, і двоє лебедів, що залишились на річці зимувати, попримерзали до криги. Бідолашні птахи не могли зрушити з місця та були приречені на загибель, якби не небайдужі люди, які зателефонували в службу порятунку.

Прибувши на місце, рятувальники побачили птахів, що сиділи на кризі метрах в сорока від берега. Дістатися птахів по тонкій кризі було неможливо. Тож рятувальники скористалися човном, аби підібратися до бідолах якомога ближче. За допомогою спецінструменту кригу вдалося проламати і птахі були звільнені з полону.

Ще одну операцію з порятунку тварини довелося здійснити в селі Шибено Теофіпольського району. Звідти зателефонували місцеві жителі, повідомивши, що в каналізаційну яму упав собака і не може самостійно вибратися звідти.

Читайте також: У Летичівському районі палав сухостій і тонув у річці собака

У цьому випадку рятувальникам стала в нагоди драбина та спеціальна сітка для відлову собак. Завдяки цим спецзасобам налякану тварину вдалося витягнути з ями та відпустити на волю.