На Хмельниччині об’їзний шлях навколо Дунаєвець будують довше, ніж знімають серіал “Свати”

Будівництво 8-кілометрової об'їзної дороги стартувало у 2004 році

1444

Об’їзну дорогу біля Дунаєвець планують добудувати вже в поточному році, повідомляє сайт Служби автомобільних доріг у Хмельницькій області.  Цю 8-кілометрову ділянку дороги “Житомир-Чернівці” почали будувати ще в 2004 році. Відтоді будівництво ніяк не можуть завершити. За тривалістю цей процес на 4 роки перевершив культовий серіал “Свати”, який теж перманентно знімають уже 12 літ. Щоправда, на відміну від “Сватів”, дунаєвецькому шляху стоять на заваді лише фінансові проблеми.

У 2004 році було розпочато будівництво першої черги,. Друга черга дороги стартувала у 2008. А в 2012 розпочали третю. Отак досі та третя і триває. Та вже цьогоріч шляхобудівці, таки, мають намір її завершити.

На будівництво  шляху повз Дунаївці Кабмін виділив у цьому році  145 млн 437 тис гривень. Щоправда, для завершення будівництва бракує ще трохи більше 54 мільйонів. Але будівельники сподіваються, що уряд зможе виділити їм це додаткове фінансування.

“Проектом передбачено будівництво двох транспортних розв’язок типу «коло» із сучасним освітленням, а також влаштування зупинкових смуг, встановлення бар’єрного огородження, нанесення дорожньої розмітки”, – йдеться у повідомленні облавтодора.

Робота на дорозі вже стартувала. Корстуючись сприятлвивою погодою, будівельники вийшли на об’єкт.

До речі, “Сватів” теж обіцяють завершити вже у цьому році. Не виключено, що ці дві визначні події навіть співпадуть у часі.