На Хмельниччині попрощалися одразу з трьома захисниками

7522

Схиляючи голови та стаючи на коліна сьогодні, 8 червня, в Хмельницькій області провели в останню путь трьох земляків, які віддали своє життя у війні, проти російських окупантів. Прощання відбувалися у Деражнянській та Хмельницькій громадах.

На Деражнянщині в останню путь провели Євгена Мельника, який загинув 29 травня під час артилерійського обстрілу в районі міста Золоте Луганської області. «Прощання із героєм відбулося сьогодні на його малій Батьківщині – Вовковецькому краї. Розділяємо біль втрати із нашими сусідами. Велика сім‘я Деражнянського району втратила ще одного славного сина Подільської землі», – свої слова співчуття висловили в Деражнянській міській раді.

У Давидківцях, що неподалік Хмельницького, сьогодні прощалися з Богданом Стасюком, який загинув 6 червня на Донеччині під час виконання бойового завдання.  Першого липня Богдану Олександровичу мало б виповнитися 35 років.

У Старій Синяві громада селища простилася з Миколою Вовком, який загинув 5 червня у боях за Україну на території Донецької області. Поховали 37-річного захисника в Хмельницькому.