На Хмельниччині притягнуть до відповідальності перших нелегальних торговців ялинками

У Хмельницькій області розпочато операцію "Новорічна ялинка"

876

На Хмельниччині впіймали перших браконьєрів, котрі ведуть нелегальну торгівлю новорічними ялинками. Про це повідомило видання Depo.Хмельницький.

Так, в області вже розпочато операцію “Новорічна ялинка”, в рамках якого правоохоронні органи здійснюють посилений контроль за легальним продажом новорічних дерев в тих чи інших населених пунктах.

В ході рейдових перевірок, котрі були проведені 16 та 17 грудня на ялинковому базарі неподалік від ТЦ “Либідь-Плаза”, що в обласному центрі, інспектори виявили перших порушників. Також аналогічні рейди були здійснені на ялинковому базарі біля ТЦ “Ріко”. Загалом за два дні правоохоронці викри діяльність семи “ялинкових браконьєрів”.

По кожному з фактів порушень в поліції вже складено адмінпротоколи. Нелегальних торговців очікує покарання у вигляді штрафу від тридцяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що відповідає сумі від 510 до 1700 гривень.

Читайте також: Свято наближається: де у Хмельницькому можна буде придбати ялинки

Державна екологічна інспекція у Хмельницькій області нагадує, що лісокористувачі мають право відпускати хвойні дерева лише за наявності супроводжуючих документів та товарного клейма на спилі кожної ялинки. Дерево без клейма вважається таким, що зрубано незаконно.