На Хмельниччині розслідують діяльність “експерта-екстрасенса”

Чоловік зумів не лише побачити неіснуючу будівлю, але й скласти висновок про її готовність до експлуатації

1340

Хмельницька місцева прокуратура здійснює процесуальне керівництво у розслідуванні неординарної справи, пов’язаної з неправдивими висновками експерта, інформує прес-служба обласної прокуратури.

Справа ця пов’язана із земельною оборудкою в Рівному, однак передували їй дії у Хмельницькому. Саме у Хмельницькому експерт, який на той час перебував у нашому місті, склав завідомо неправдивий висновок експертизи. Було це ще у вересня 2016 року.

А йшлося про землю біля Монументу Вічної Слави на вулиці Київській у Рівному. Експерт склав акт про самовільно збудований на цій землі об’єкт, хоча насправді ніякої будівлі там на той час і близько не було. Очевидно, цей експерт має екстрасенсорні здібності і здатний бачити те, що залишається невидимим для інших.

Далі – більше. Він зазначив у висновку,  що цей об’єкт вже готовий на 80% і незабаром його можна буде експлуатувати.

Ці висновки, у свою чергу, дали Рівненському господарському суду підставу для того, щоб задовольнити позовну заяву одного з підприємств міста Рівне щодо визнання за ним права власності на цю неіснуючу будівлю. Очевидно, керівництво того підприємства теж, як і той експерт, мало “третє око”, що бачить приховані речі.

Ну, а коли за підприємством визнали право власності на ту будівлю, то, ясна річ, що й земля під тією будівлею теж перейшла в його розпорядження.

Читайте також: На Хмельниччині незаконно роздали у власність прибережну смугу

Таким чином приватне підприємство змогло одержати у використання ласий шматок міської землі, завдячуючи тому, що на цій землі начебто стояв збудований ним об’єкт. От лишень об’єкту того ніколи не було, незважаючи на висновок експерта.

Втім, хто його знає? Може то лише більшості так здається, що його там не було, а люди, наділені, винятковими здібностями, здатні його бачити.  Але в  Хмельницькій прокуратурі, видно, працюють люди, геть позбавлені  уяви.