На Хмельниччині впіймали ще одного хабарника – селищного голову

Очільник селищної громади вимагав гроші за позитивне вирішення земельного питання

4697

На Хмельниччині сьогодні затримали чергового хабарника. Якщо хтось думає, що хабарі крутяться  лише в столиці та ще в обласних центрах, той жорстоко помиляється. Виявляється, що і в півторатисячній громаді можна заробити дещицю, якщо мати хист до такого заробітчанства.

Так, за інсайдерською інформацією, оприлюдненою  ngp-ua.info, селищний голдова, що впіймався на хабарі, очолює саме таку, невелику, Меджибізьку громаду, яка налічує півтори тисячі людей.

Затримку посадовця-вимагача здійснювали спільно працівники слідчого управління обласної поліції, співробітники СБУ та оперативники обласного управління стратегічних розслідувань Нацполіції за процесуального керівництва прокуратури області.

Чоловік “засвітився” на вимаганні грошей за те, що він вплине на рішення селищної ради. Цим рішенням рада мала дозволити виготовлення технічної документації для передачі земельних ділянок в оренду. За свою “послугу” очільник громади запросив півтори тисячі доларів.

Посадовця зі щойно одержаними грошима впіймали якраз тоді, коли він намір зручно вмоститися у свій “Фіат”. Хабарника затримали і незабаром мають вирішити питання з обранням йому запобіжного заходу.

Слід сказати, що впійманий посадовець  – не єдиний очільник громади, який останнім часом попався з хабарем. Так, у грудні минулого року викрили на хабарі голову ОТГ із Шепетівського району. У жовтні 2019 поповнив лави впійманих хабарників ще один голова ОТГ. А загалом, цією прибутковою справою не гребують не лише сільські голови, але й інші чиновники різного ґатунку. Так, днями в нашій області затримано одного з головних посадовців Хмельниччини із хабаром у 20000 доларів.