На Хмельниччині вилучено 2,5 тони фальсифікованого алкоголю в ході розслідування його незаконного збуту

368

Правоохоронці повідомили про підозру мешканцю Хмельниччини, який організував реалізацію незаконно виготовлених алкогольних напоїв, повідомляє Хмельницька обласна прокуратура.

У межах досудового розслідування провадження за ч. 1 ст. 204 Кримінального кодексу (незаконне придбання з метою збуту, зберігання з цією метою та збут підакцизних товарів) повідомлено про підозру місцевому мешканцю, незаконну діяльність якого викрито та припинено наприкінці минулого року.

Встановлено, що реалізацію незаконно виготовлених алкогольних напоїв під виглядом горілки він проводив через мережу торгових точок.

Під час проведення правоохоронцями ряду санкціонованих обшуків за місцями зберігання та збуту фальсифікату виявлено та вилучено понад 2 500 літрів алкоголю, розлитого у картонну тару типу без марок акцизного податку.

Як повідомив начальник галузевого відділу обласної прокуратури Олег Львовський, відповідно до висновків експертних досліджень вказані алкогольні напої не відповідають вимогам ДСТУ.

Сторон обвинувачення вживає комплекс заходів, спрямованих на встановлення усіх обставин кримінального правопорушення та завершення досудового розслідування.


Widget not in any sidebars