На Хмельниччині за минулу добу рятувальникам довелося тричі “вламуватись” у чужі двері

Троє безпорадних людей за зачиненими дверима потребували термінової допомоги

298

ВСЕ ВІДЕО НА НАШОМУ КАНАЛІ

На Хмельниччині учора, 20 січня, рятувальники тричі виїжджали на виклики, щоби відімкнути двері помешкань, в яких знаходилися безпорадні люди.

У Кам’янці-Подільському, на вулиці Героїв Небесної сотні опинилась за зачиненими дверима самотня 93-річна жінка. Бабуся сильно занедужала і не могла самостійно відчинити двері своєї квартири. Тож рятувальникам довелося зламувати їх за допомогою шанцевого інструменту, аби рідні могли дістатися до пенсіонерки і надати їй допомогу.

У Хмельницькому на Старокостянтинівському шосе опинилася за зачиненими дверима дворічна дитина. Там також знадобилась допомога рятувальників, аби терміново відімкнути двері і дістатися помешкання.

Ще один виклик надійшов ввечері із Львівського шосе у Хмельницькому. Там цілу добу не виходила на зв’язок 83-річна пенсіонерка, і її 30-ріний онук почав непокоїтися. Рятувальники допомогли йому дістатись до бабусі. На щастя, вона була жива, однак упала та лежала на підлозі, не маючи змоги підвестися з неї. Стареньку передали медикам швидкої допомоги.