На Хмельниччині за порушення ФОП сплатить 2,1 мільйона гривень штрафу

На підприємця наклали матеріальне стягнення через те, що він не надав документи для перевірки

1269

ВСЕ ВІДЕО НА НАШОМУ КАНАЛІ

На Хмельниччині одному з підприємців дорахували до податків матеріальне стягнення в розмірі 2,1 мільйона гривень. Про це повідомила прес-служба ДПС Хмельницької області.

Причиною для штрафу стало те, що ФОП не виконав свої обов’язки стосовно надання деяких документів для подальшої перевірки. Факт невиконання цього зобов’язання був зареєстрований в ході перевірки фахівцями ГУ ДПС області, після чого ті прийняли рішення донарахувати йому 2,1 мільйона гривень податків та зборів.

При цьому варто зазначити, що, у відповідності до пункту 44 статті 44 Податкового кодексу України, якщо до закінчення перевірки або у терміни, визначені в абзаці другому пункту 44.7 цієї статті, платник податків не надає посадовим особам контролюючого органу, які проводять перевірку, документи, що підтверджують показники, відображені таким платником податків у податковій звітності, вважається, що такі документи були відсутні у такого платника податків на час складення такої звітності.

Дивіться також: Заробив – віддай: в Україні хочуть ввести податок на закордонні заробітки

Таким чином Хмельницький окружний адміністративний суд підтвердив правомірність дій та донарахувань за результатами перевірки податкового органу.