На Хмельниччині здають “під ключ” ділянку міжнародної автотраси: як у Європі

На двох кілометрах автодороги М-12 в районі селища Війтівці завершується капітальний ремонт

1343

Автодорога міжнародного значення Стрий-Тернопіль-Кропивницький-Знамянка (М-12) у Війтівцях вже така, що не соромно будь-яким європейцям показати. Цими днями тут завершують капітальний ремонт: встановлюють бар’єри обабіч траси та облаштовують фільтруючу споруду для очищення стічних вод – інформує прес-служба Хмельницького облавтодору.

У повідомленні йдеться про те, що ремонт автодороги здійснювався на відрізку від 213 до 215 кілометру. Дорогу реконструювали капітально. Вона стала ширша: на трасі облаштували три смуги руху.

Читайте також: Аварія біля Кам’янця-Подільського: автівка злетіла в кювет і перекинулась на дах

Крім того, облаштовано зупинкові смуги та автопавільйони. Пішоходи тепер мають змогу  пересуватись безпечними  зручними тротуарами, а не короткими перебіжками узбіччям автотраси. Крім того, уздовж усього відрізку дороги, що проходить через населений пункт, встановлено сучасне вуличне освітлення.

📍 БЕЗПЕКА РУХУ На автодорозі М-12 встановлюють бар"єрне огородженняУ межах капітального ремонту ділянки автодороги М-12 Стрий-Тернопіль-Кропивницький-Знам’янка в смт. Війтівці (км 213 – км 215) тривають роботи із встановлення бар’єрного огородження. Окрім того, влаштовується фільтруюча споруда для очищення стічних вод.На вказаній ділянці в результаті проведення капітального ремонту влаштовано третю смугу руху, зупинкові смуги, автопавільйони, тротуари та освітлення по всій протяжності населеного пункту.

Опубліковано Служба автомобільних доріг у Хмельницькій області Середа, 11 грудня 2019 р.